start

KUTER, yeni iş kurma ve proje yönetimi hizmetleri alanlarında, tartışmasız olarak,  dünya çapında tanınmış bir liderdir. Tesis dizaynından, altyapılarıyla birlikte tesis inşaatlarına, tesis devreye almadan, tesis işletimine, Kuter, tecrübeli, sonuç-odaklı, konusunda uzman ve yetenekli personeli vasıtasıyla müşterilerine eşsiz katkılar sunar ve her sektörde tüm planlanan işlerin zamanında, kusursuz ve öngörülen bütçelerde tamamlanmasını sağlar.  Kuter, yeni iş kurma aşamasında olan veya yeni spesifik projeleri olan firmaların, yatırımların en erken safhalarında Kuter ile işbirliği yapmasının, ileride telafisi güç veya imkansız hataların oluşmasını önlemede krtitik bir öneme sahip olduğunu önceki tecrübeleri doğrultusunda bilmektedir.

 

Kuter’in bilinirliği ve saygınlığı, yaklaşık 20 yıldır sayısız miktarda  son teknoloji ile donatılmış tesisi monte etme, kurma, çalıştırma ve yönetme konusundaki tecrübesi, başarısı ve yenilikçi yaklaşımları üzerine inşa edilmiştir.

 

Kuter’in etkin işbirliği yaptığı ve başlıca ilgilendiği sektörler her tür doğal taş, kompoze taş, mobilya, metal işleme ve yedek parça imalatı, vinçler ve kaldırma ekipmanları , hurda sektörleri ve KOBİ’ler olarak sayılabilir. Diğer stratejik odak noktalarımız ise günümüzde kuvvetli büyüme fırsatları sunan teknoloji ve AR-GE yatırımlarıdır.

 

Kuter, engin tecrübesiyle ve dünya çapında meşhur üstün hizmet anlayışıyla kendini, Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu gibi coğrafi alanlardaki firmaların her türlü yeni iş kurma, proje yönetimi ve iş  geliştirme faaliyetleri esnasındaki özel ihtiyaçlarına hitap edecek biçimde konumlamıştır.

 

Kuter, yeni modern projelerin dizaynı ve kurulumu yanında mevcut tesislerin spesifik projelerinin yönetiminde herşey-dahil paket çözümler sunacak her disiplinden her türlü profesyonele, tecrübe ve kabiliyete sahiptir. Ayrıca Kuter’in verdiği hizmetlere tesis iyileştirmelerinin (plant up-grade) planlaması ve yönetimi de dahildir.

 

Kuter’in en önemli ayırt edici özelliği, müşterilerinin hedeflerini karşılamak için derinlemesine, kapsamlı ve uygulamalı çözümler getirirken  müşterilerinin personeli ile mutlak bir uyum içinde çalışmasıdır. Ayrıca, her türden “işbaşında saha eğitimi” periyodik olarak sağlanmaktadır.

 

 

 HİZMETLERİMİZ

 

· A’dan Z’ye Proje Yönetimi

 

· 3üncü Taraflarla Anlaşma ve Pazarlık Yönetimi

 

· Proses Analizi ve İyileştirme

 

· Tesis dizayn edilmesi ve Makina Yerleşim Planlarının Hazırlanması

 

· Tesis Montajları ve Devreye Alma

 

· Fabrika İnşaatı Yönetimi

 

· Operatörler için Sahada Tesis-Çalıştırma Eğitimleri ve Destek

 

· Hammadde ve Bitmiş ürün Taşıma, Stoklama ve Elleçleme

 

· Tesis İyileştirmeleri ve Modernizasyonları

 

· Kilit Personel İstihdamı

 

· Tesis Risk Analizi ve Emniyeti

 

· İthalat-İhracat ve Lojistik

 

· Fizibilite çalışmaları

 

· İş planları