About Us

    KUTER’in en önemli özelliği; şirketlere stratejik, bütünsel  ve sonuca dayalı çözümler sunan, sürekli piyasaların ve saha uygulamalarının içinde bulunarak bugünü ve yarını detaylı analiz etmiş ve böylelikle çözüm ortaklarına “ etkili paket çözümler” sunan bir takıma sahip olmasıdır. Takımımız, dünya çapında şirketlerin iş geliştirme, pazarlama, büyüme ve kurumsallaşma aşamalarına yön vermiş profesyonellerden oluşmaktadır. Takımda yer alan tüm uzmanlar, değişik yeteneklere sahiptir ve kendi alanlarında yıllarca üst düzey yöneticilik tecrübeleri kazanmış, işini aşkla yerine getiren, önerilerini bizzat sahada uygulayabilen, teorisyenden ziyade birer “uygulayıcı” hüviyetindeki kıdemli danışmanlardır.

 

Takımımız, şirketlerin her türlü karmaşık görünen ihtiyaçlarını analiz eder ve gerekli çözümleri üretir ve uygular. Kuter, herbir şirketin dinamiklerinin farklı olduğunu, dolayısıyla ihtiyaçlarının “şirkete özel” düşünülmesi gerektiğini  bilir ve “butik” çözümler yerine  “terzi usulü” çözümler üretir.

 

Kuter, her türlü projede, çözüm ortaklarının organizasyonlarına mükemmel bir uyum içinde ve onların bir parçası olarak “gömülü” olarak çalışır.